BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BİR KİTAP
YAZI ÜRETİM A.Ş.

Çorum'da da CHP Kadın Kolları Başkanlığının öncülüğünde bir araya gelen kadınlar, İmamoğlu’na destek için açılan bağış kampanyasına destek verdi

CHP’Lİ KADINLARDAN
İMAMOĞLU’NA DESTEK

 

15 Mayıs 2019

6 Mayıs’ta YSK’nın aldığı kararla mazbatası iptal edilen Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim çalışmalarınadestek için CHP Genel Merkezi tarafından başlatılan bağış kampanyası tüm yurtta devam ediyor.

Çorum'da da CHP Kadın Kolları Başkanlığının öncülüğünde Iş Bankası Bahabey Şubesinde bir araya gelen kadınlar, İmamoğlu’na destek için açılan bağış kampanyasına destek verdi.
23 Haziran’da ‘Herşey çok güzel olacak’ diyen CHP İl Kadın Kolları Başkanı Gülhan Eke, ‘Cumhuriyet Halk Partili kadınlar olarak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na destek vermek için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Partimizin İstanbul seçimlerinde kullanılmak üzere  karınca kararında kampanyaya destek vermiş bulunuyoruz. Kampanyamıza destek veren tüm kadınlarımıza teşekkür ediyoruz.’ şeklinde konuştu.

CHP’li Kadınların bağış kampanyasına İl Başkanı Hasan Eray Tūfekçi, Merkez Ïlçe Başkanı Ismail Kalender ve Belediye Meclisi Grup Başkanı Tuncay Yılmaz ile çok sayıda partili de destek verdi./BSGMEDYA

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZGÜR BASIN