BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BİR KİTAP
YAZI ÜRETİM A.Ş.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi, Osmancık İlçesini ziyaret ederek, eğitim kurumlarında incelemelerde bulundu. .

AZİME ÇİFTÇİ, OSMANCIK’TA
İNCELEMELERDE BULUNDU


29 Nisan 2019

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi, Osmancık İlçesini ziyaret ederek, eğitim kurumlarında incelemelerde bulundu.

Kaymakam eşlerinin de eşlik ettiği ziyarette ilk olarak Osmancık Halk Eğitim Merkezi’nde açılan kursları ziyaret eden Azime Çiftçi, Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve kursiyerlerden üretilen ürünler hakkında bilgiler aldı.

Halk Eğitim Merkezi ziyareti sonrasında restorasyonu tamamlanan tarihi Koyun Baba Köprüsünü gezdi.Nene Hatun Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret eden Azime Çiftçi, özel eğitimli çocuklarının toplumun ayrılmaz bir parçası olduğunu söyleyip, fedakâr öğretmenlerin yakın ilgilerini öğrencilere göstererek, bir aile gibi olduklarını ve özverili çalışmalar sonucunda, çocukların kendilerine yetecek derecede yaşam becerileri kazanarak kişisel gelişim ve ilerlemelerine katkı sağladığını belirtti.Nene Hatun Özel Eğitim Uygulama Okulu ziyareti sonrasında, METEM Okuluna yaptığı ziyaretinde öğrencilerle sohbet ederek yaptıkları tasarımları inceleyen Azime Çiftçi yapılan çalışmaları çok beğendiğini de ifade etti.

Azime Çiftçi ilçe ziyareti kapsamında, 4-6 yaş Kuran Kursunu ziyaret ederek eğitim gören çocuklarla bir süre sohbet edip kurs öğreticilerinden bilgiler aldı.

Kuran kursu ziyareti sonrasında; şehit Piyade Er Yaşar Arslaner’in ailesini de ziyaret eden Azime Çiftçi, şehidin ailesi ile bir süre sohbet ederek, hiçbir zaman yalnız olmadıklarını, taleplerini her zaman yerine getirmeye hazır olduklarını söyledi.Gerçekleştirilen ziyarette son olarak Gelincik Anaokulunu da ziyaret eden Çiftçi, okul müdüründen okul hakkında bilgiler alarak burada öğrencilerle yakından ilgilendi.

Azime Çiftçi, Gelincik Anaokulu ziyareti sonrasında Osmancık İlçesinden ayrıldı. /BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZGÜR BASIN