BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BİR KİTAP
YAZI ÜRETİM A.Ş.

Çorum Algı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde öğrenciler için özel kutlama programı düzenlendi.

ÇORUM ALGI’DAN ÖZEL
23 NİSAN KUTLAMASI

  

26 Nisan 2019

Çorum Algı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde öğrenciler için özel kutlama programı düzenlendi.

Hitit Üniversitesi gönüllü öğrencilerinden oluşan “ Köy Okullarına Destek Ekibi” ile birlikte gerçekleştirilen programda özel öğrenciler gönüllerince doyasıya eğlendi.

Köy okullarına mutluluk taşıyan üniversite öğrencileri bu defa özel öğrencilere kurum tarafından alınan çeşitli oyuncakları dağıtarak onları sevindirdiler ve ardından palyaço kılığına girerek, onları eğlendirdiler. Öğrencilerin yaşadıkları bu sevinçler yüzlerine yansıdı.Hayatlarında ilk kez gördükleri palyaçolarla eğlenen çocuklar, öğretmenler ve üniversite öğrencileri tarafından yüzlerini boyanarak güzel bir gün geçirdiler

Algı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde görevli öğretmenler ve üniversite öğrencileri tarafından hazırlanan müzikli eğlenceler ve oyunlar 23 Nisan kutlamalarına adeta renk kattı.

Renkli görüntülere sahne olan kutlama programında üniversite öğrencileri, özel öğrenciler ile birlikte şarkı ve türkü söyleyip, halay çekerek onların doyasıya eğlenmelerine katkı sağladılar.

Programın sonuna doğru hediye çekilişleri yapılarak, öğrencilere çikolata ve pasta ikramı yapıldı. Bu kutlama özel eğitim öğrencilerine farklı ve duygusal anlar yaşattı.

Algı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Zekeriya Kuyumcu, 'Kuruluşumuzu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ziyaret ederek, öğrencilerimizle birlikte şenlik havasında bir bayram kutlaması yaptıkları için Köy Okullarına Destek Ekibi’ne teşekkür ediyorum.' dedi.

Kurum Müdürü Kenan Cam ise, Çorum’un parlayan yıldızı Algı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin 1. Yılında Çorumluların göstermiş olduğu ilgiden son derece memnun olduklarını ifade etti. /BSGMEDYA

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZGÜR BASIN