BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BİR KİTAP
YAZI ÜRETİM A.Ş.

Çorum Belediyespor yönetimi daha önce yaptığı isim değişikliği müracaatının kabul görmemesi sonucu soluğu İstanbul’da aldı.

İSİM DEĞİŞİKLİĞİ
KABUL GÖRMEDİ

 

 

13 Kasım 2018

Çorum Belediyespor yönetimi daha önce yaptığı isim değişikliği müracaatının kabul görmemesi sonucu soluğu İstanbul’da aldı.

Kulüp Başkanı Fatih Özcan, Başkan Yardımcısı Hamit Işık, Hukuk İşleri Sorumlusu Başak Ak ve Kulüp Müdürü Samet Çelenk’ten oluşan heyet sabah erken saatlerde İstanbul’da bulunan Türkiye Futbol Federasyonu’na giderek gerekli görüşmelere başladı.

 Kulüp Başkanı Fatih Özcan ve Başkan Yardımcısı Hamit Işık Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelirken, Hukuk İşleri Sorumlusu Başak Ak ve Kulüp Müdürü Samet Çelenk ise Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk İşleri Sorumlularıyla ayrı ayrı toplantılar yaptılar. Şu saat itibariyle görüşmeler devam ederken, alınacak kararlar ve bu kararlardan sonrasında çıkacak sonuçlar ilerleyen günlerde kamuoyuna duyurulacak. Kulüp Başkanı Fatih Özcan, kulübün daha iyi yönetilebilmesi adına isim değişikliğinin gerçekleşmesini çok önemsediklerini ve bunun gerçekleşmesi adına her türlü çalışmayı yapmaya devam edeceklerini söyledi./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZGÜR BASIN